Naprawy dużego AGD Złoty Stok

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Złotym Stoku

Naprawa AGD Złoty Stok. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Złotym Stoku: ☎ 536061621. W złotostockim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Złoty Stok. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Złotego Stoku i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Złotostocki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Złotym Stoku. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Złotego Stoku i okolicy. Złotostocka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez złotostockiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Złotym Stoku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z złotostockim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Złoty Stok

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!