Naprawy dużego AGD Trzebnica

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Trzebnicy

Naprawa AGD Trzebnica. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Trzebnicy: ☎ 536061621. W trzebnickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Trzebnica. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Trzebnicy i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Trzebnicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Trzebnicy. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Trzebnicy i okolicy. Trzebnicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez trzebnickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Trzebnicy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z trzebnickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Trzebnica

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!