Naprawy dużego AGD Strzelin

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Strzelinie

Naprawa AGD Strzelin. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Strzelinie: ☎ 536061621. W strzelińskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Strzelin. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Strzelina i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Strzeliński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Strzelinie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Strzelina i okolicy. Strzelińska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez strzelińskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Strzelinie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z strzelińskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Strzelin

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!