Naprawy dużego AGD Środa Śląska

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Środzie Śląskiej

Naprawa AGD Środa Śląska. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Środzie Śląskiej: ☎ 536061621. W średzkim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Środa Śląska. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Środy Śląskiej i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Średzki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Środzie Śląskiej. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Środy Śląskiej i okolicy. Średzka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez średzkiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Środzie Śląskiej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z średzkim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Środa Śląska

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!