Naprawy dużego AGD Prusice

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Prusicach

Naprawa AGD Prusice. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Prusicach: ☎ 536061621. W prusickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Prusice. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Prusic i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Prusicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Prusicach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Prusic i okolicy. Prusicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez prusickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Prusicach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z prusickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Prusice

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!