Naprawy dużego AGD Pilawa Górna

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Pilawie Górnej

Naprawa AGD Pilawa Górna. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Pilawie Górnej: ☎ 536061621. W pilawskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Pilawa Górna. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Pilawy Górnej i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Pilawski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Pilawie Górnej. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Pilawy Górnej i okolicy. Pilawska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez pilawskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Pilawie Górnej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z pilawskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Pilawa Górna

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!