Naprawy dużego AGD Oleśnica

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Oleśnicy

Naprawa AGD Oleśnica. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Oleśnicy: ☎ 536061621. W oleśnickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Oleśnica. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Oleśnicy i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Oleśnicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Oleśnicy. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Oleśnicy i okolicy. Oleśnicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez oleśnickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Oleśnicy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z oleśnickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Oleśnica

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!