Naprawy dużego AGD Mieroszów

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Mieroszowie

Naprawa AGD Mieroszów. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Mieroszowie: ☎ 536061621. W mieroszowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Mieroszów. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Mieroszowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Mieroszowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Mieroszowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Mieroszowa i okolicy. Mieroszowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez mieroszowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Mieroszowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z mieroszowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Mieroszów

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!