Naprawy dużego AGD Międzybórz

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Międzyborzu

Naprawa AGD Międzybórz. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Międzyborzu: ☎ 536061621. W międzyborskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Międzybórz. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Międzyborza i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Międzyborski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Międzyborzu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Międzyborza i okolicy. Międzyborska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez międzyborskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Międzyborzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z międzyborskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Międzybórz

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!