Naprawy dużego AGD Lwówek Śląski

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Lwówku Śląskim

Naprawa AGD Lwówek Śląski. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Lwówku Śląskim: ☎ 536061621. W lwóweckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Lwówek Śląski. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Lwówka Śląskiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Lwówecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Lwówku Śląskim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Lwówka Śląskiego i okolicy. Lwówecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez lwóweckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Lwówku Śląskim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z lwóweckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Lwówek Śląski

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!