Naprawy dużego AGD Kamienna Góra

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Kamiennej Górze

Naprawa AGD Kamienna Góra. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Kamiennej Górze: ☎ 536061621. W kamiennogórskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Kamienna Góra. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Kamiennej Góry i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Kamiennogórski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Kamiennej Górze. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Kamiennej Góry i okolicy. Kamiennogórska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez kamiennogórskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Kamiennej Górze. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z kamiennogórskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Kamienna Góra

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!