Naprawy dużego AGD Głuszyca

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Głuszycy

Naprawa AGD Głuszyca. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Głuszycy: ☎ 536061621. W głuszyckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Głuszyca. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Głuszycy i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Głuszycki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Głuszycy. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Głuszycy i okolicy. Głuszycka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez głuszyckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Głuszycy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z głuszyckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Głuszyca

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!