Naprawy dużego AGD Głogów

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Głogowie

Naprawa AGD Głogów. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Głogowie: ☎ 536061621. W głogowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Głogów. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Głogowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Głogowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Głogowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Głogowa i okolicy. Głogowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez głogowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Głogowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z głogowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Głogów

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!